بلندتر پرواز کن...
از آموزش تا تحلیل و ترید در بازارهای جهانی با
دوره ۱ ساله منتورینگ فیندو
خدماتی که طی ۱ سال دریافت خواهید کرد...
آموزش جامع صفر تا صد
با بیش از ۱۵ دوره کامل آموزشی
تحلیل مستمر بازارهای جهانی
با بیش از ۱۲ جلسه تحلیل بازار
مهارت معامله‌گری حرفه‌ای
با بیش از ۲۰ جلسه لایو ترید
تحول بعد رفتاری و روانشناسی
با بیش از ۵ جلسه خصوصی با روانشناس
بهبود مستمر پلن معاملاتی
با بیش از ۲۴ جلسه آنالیز معاملات شخصی
پشتیبانی آموزشی و معاملاتی
با بیش از ۳۶۰ روز ارتباط با منتور اختصاصی
با تیم اجرایی منتورینگ فیندو بیشتر آشنا شوید
تیم فنی بازار فارکس در دوره منتورینگ فیندو به رهبری سامان احمدوند شما را در مسیر تبدیل شدن به یک معامله‌گر حرفه‌ای در این بازار بین‌المللی همراهی خواهد کرد تا معاملاتی استاندارد با رعایت اصول لازم را تجربه کنید و از بدست آوردن بازدهی دلاری لذت ببرید.
تیم فنی بازار ارزهای دیجیتال نیز به رهبری امید رنجبر با ارائه خدمات جامع در این بازار تلاش خواهد کرد در کنار ارائه جدیدترین متد آموزشی، فرصت‌های ناب مانند ICO ها و توکن‌های جذاب بازار را با شما به اشتراک گذارد تا علاوه بر آموزش، در معاملات خود شاهد تحولات و تغییرات محسوسی نیز باشید.
یک دقیقه تا یک مصاحبه رایگان!
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص
- تقویم کامل برگزاری دوره
- قیمت دوره
- شرایط پرداخت و ...
کافیست مشخصات خود را در فرم مربوطه وارد کنید تا در اولین فرصت ممکن همکاران ما با شما تماس گرفته و به مصاحبه رایگان دعوت شوید.
  • افرادی که به تازگی با بازارهای فارکس و رمز ارزها آشنا شده‌اند.
  • افرادی که در معاملات خود به استراتژی مناسب نرسیده‌اند.
  • افرادی که در تحلیل و آموزش‌های خود سردرگم شده‌اند.
  • افرادی که به مدرسین با تجربه در بازارهای جهانی نیازمندند.

در این دوره سعی شده است تا تمامی مطالب مورد نیاز برای فعالیت و معامله‌گری حرفه‌ای در بازارهای جهانی به شما ارائه شود. به یاد داشته باشید که بازارهای مالی مانند دریای بی‌کرانی از علم و دانش هستند که پایانی برای آن وجود ندارد. به همین خاطر سعی شده است تا ضمن آشنایی منتی (دانش‌پذیر) با تمامی مطالب مورد نیاز، نقشه راه مناسب برای پیشرفت وی در دنیای مالی ارائه شود.

دوره هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می‌شود. دانش پذیران با توجه به شرایط خود می‌توانند برخی از جلسات را حضوری و برخی را به صورت آنلاین شرکت کنند.

دوره برای هر فرد شخصی‌سازی می‌شود. بدین معنا که آموزش‌ها بر اساس زمان خالی افراد برای آن‌ها ارسال می‌شود و در صورت شرکت نکردن در جلسات، فیلم ضبط شده جلسه در اختیار دانش‌پذیران قرار می‌گیرد.

بله، افراد می‌توانند بخشی از مبلغ دوره را به صورت نقدی و مابقی را به صورت اقساط پرداخت کنند.

از طریق فرم زیر نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را وارد کنید تا با شما در اسرع وقت تماس بگیریم و توضیحات بیشتری در رابطه با دوره را در اختیارتان قرار دهیم.